Szerokie plecy = drążek do ćwiczeń

  • 0
drążek do ćwiczeń

Szerokie plecy = drążek do ćwiczeń

Category : Sport

Drążek do ćwiczeń to niepozorna rzecz, którą można znaleźć na każdej siłowni. Co więcej na pewno znajdziecie tam drążki w większej ilości, żeby w dowolnym momencie każdy mógł z niego korzystać, a nie oczekiwać w kolejce. Taką małą, niepozorną rzecz w domu może mieć każdy miłośnik ćwiczeń. Nie jest to drogi przyrząd sportowy a wystarczy mieć tylko futrynę, gdzie będziecie mogli go zawiesić. Co więcej nawet nie musicie poświęcać swojej futryny, jeżeli będziecie chcieli go powiesić.

drążek do ćwiczeń

Na rynku dostępne są specjalne modele drążków, które są uniwersalne. Takie drążki multifunkcyjne idealnie nadają się do przywieszenia na ścianie, bądź też na suficie. Wiele osób w swoich domach wydziela specjalne pomieszczenie na siłownię, gdzie wśród wielu urządzeń można również znaleźć miejsce na drążek. Jednak nie martwcie się, jeżeli nie macie gdzie powiesić takiego urządzenia. Drążek rozporowy do ćwiczeń idealnie nadaje się dla tych ludzi, którzy mogą sobie pozwolić tylko na zakup takiego małego urządzenia.

drążek do ćwiczeń

W końcu nie zajmuje on dużo miejsca i każdy miłośnik podciągania będzie mógł go sobie zamontować w drzwiach, dzięki wkrętom, które znajdują się w każdym zestawie. Koszt zakupu takiego drążka nie jest wcale duży. Już za niecałe trzydzieści pięć złotych każdy z Was może stać się posiadaczem takiego zwykłego drążka. Są również dostępne droższe modele, jednak dla amatorów taki zwykły, najtańszy drążek będzie w sam raz. Dzięki niemu w dowolnej chwili będziecie mogli ćwiczyć podciąganie się do góry.


Leave a Reply