Z wełnianym warkoczem w roli głównej

  • 0
Modelka

Z wełnianym warkoczem w roli głównej

Category : Uncategorized

Pierwsze swetry powstał za sprawą gaelickich rybaków z wysp Aran u wybrzeży Irlandii. Dzięki nim stały się praktycznym rozwiązaniem, z którego do dzisiaj korzystają ludzie na całym świecie. W okresie jesienno-zimowym również w naszej garderobie nie powinno zabraknąć ciepłego swetra. Jest on idealnym rozwiązaniem przydatnym w wielu sytuacjach.

Mniej znaczy więcej
To powiedzenie sprawdza się szczególnie wtedy, kiedy przygotowujemy stylizację. Niezmiennie, od bardzo wielu sezonów ogromną popularnością cieszy się sweter warkocz. Ze swoim unikatowym wzorem już sam w sobie jest wyjątkową ozdobą każdej kreacji. Rozwiązanie, które nie wymaga dodatkowej biżuterii. Sprawdzi się w stylizacjach ze spodniami oraz ze spódnicą. Ponadczasowy charakter wzoru sprawia, że jest swetrem uniwersalnym, który może nam służyć przez lata.

Najmodniejsze, uniwersalne kolory
Wśród kolorów, które są modne praktycznie w każdym sezonie, jest khaki i écru. Wracają do mody w różn8ych kombinacjach. Ich największym atutem jest to, że idealnie łączą się z innymi kolorami, a także są odpowiednie dla każdego typu urody, dla osób w różnym wieku.

Słowo khaki pochodzi z języka hindi i oznacza „zapylony”. Swetry w tym praktycznym kolorze dostępne są w różnych odcieniach od jasnych, bardziej beżowych, przez brązowawe, po oliwkową zieleń. W polskich sklepach z powodzeniem można znaleźć sweter khaki. W tym roku będzie się on idealnie komponował z głębokim odcieniem czerwieni, tzw. burgundem, z czernią, różnymi odcieniami koloru szarego i pomarańczowego, a także z niebieskim i błękitem, oraz z beżem, bielą i barwami ziemi — karmelem, kolorem ceglastym, miodowym, czy rudym.

Kolejnym, niezwykle uniwersalnym kolorem jest écru. Wiedzą o tym również producenci, dzięki którym sweter écru wciąż jest w zasięgu naszej ręki. Sweter warkocz w tym kolorze będzie idealnym elementem uzupełniającym każdą stylizację. Ubrania górnych partii ciała w jasnych odcieniach rozjaśniają twarz. Dzięki temu sweter écru nada każdej stylizacji ciepła i spotęguje efekt świeżości.


Leave a Reply