Najlepszy salon masażu Warszawa

  • 0
salon masażu warszawa

Najlepszy salon masażu Warszawa

Category : Zdrowie

Szybkie tempo życia sprawia, że czujemy się ciągle przemęczeni, zarówno fizycznie jak i psychicznie, a przez to spada nasza odporność. Aby poprawić witalność warto zafundować sobie masaż relaksacyjny, który jest jednym z najprzyjemniejszych i najbardziej popularnych rodzajów masażu. Może go wykonać jakaś bliska nam osoba, ale prawdziwe odprężenie przyniesie ten wykonany przez profesjonalistę, w tym przypadku polecamy salon masażu Warszawa. Techniki jakich się używa podczas takiego zabiegu to np. głaskanie, które poprawia krążenie krwi i uspokaja system nerwowy, ugniatanie wpływające na ukrwienie, delikatne uciskanie ciała pięściami, które wspomaga likwidację obrzęków, a także, pobudzające krążenie, oklepywanie. Bardzo ważne przy wykonywaniu masażu jest to, aby ruchy rąk były powolne i płynne.

salon masażu warszawa
Dla złagodzenia bólu mięśniowego, migrenowego, czy dla zwalczenia stresu, stosuje się masaż leczniczy. Z tego typu zabiegów często korzystają sportowcy, dla złagodzenia bólu po dużym wysiłku fizycznym. Takie wymasowanie ciała, poza złagodzeniem sztywności i napięcia mięśni, usuwa skurcze, a także może pomóc kobietom w bólach porodowych. Rozluźnienie mięśni przynosi ulgę i odprężenie, a dzięki dopływowi krwi do masowanego miejsca, proces gojenia zostaje przyśpieszony.
Każdy profesjonalny salon masażu oferuje klientom różne techniki wykonywanych zabiegów. Najpopularniejsze typy masaży to np. masaż stemplami, masaż gorącymi kamieniami, masaż aromaterapeutyczny, masaż odchudzający, masaż antycellulitowy, masaż ujędrniający. Masować można całe ciało.


Leave a Reply